KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428004
nr 1642 8004
Per-Olof Olsson
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -87, "Strandlycka". Olja på duk. 23x31 cm, yttermått inklusive ram: 26x35 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 september 2024
kl 19:37:49
13/9 09:28:24
Per-Olof Olsson
Läs mer om Per-Olof Olsson